Anunt Concurs Asistent – Perioada Nedeterminata

• 2 Posturi vacante personal contractual – ASISTENT MEDICAL MEDICINA GENERALA – DEBUTANT – ambulatoriul de specialitate -studii postliceale (PL), fara vechime, (contract individual de munca – durata nedeterminata)
  • 3 Posturi vacante personal contractual – ASISTENT MEDICAL MEDICINA GENERALA – studii postliceale (PL), vechime minim 6 luni ca asistent medical, (contract individual de munca – durata nedeterminata)
    • 2 posturi ambulatoriul de specialitate
    • 1 post explorari functionale
  • 4 Posturi vacante personal contractual – ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL MEDICINA GENERALA – studii postliceale (PL), vechime minim 5 ani ca asistent medical – (contract individual de munca – durata nedeterminata):
    • 1 post compartiment pediatrie
    • 1 post laborator explorari functionale
    • 1 post endoscopie digestiva
    • 1 post ambulatoriul de specialitate
  • 11 Posturi vacante personal contractual – ASISTENT MEDICAL MEDICINA GENERALA – studii superioare (S), vechime minim 6 luni ca asistent medical – (contract individual de munca – durata nedeterminata)
    • 1 post compartiment medicina interna
    • 1 post camera de garda
    • 2 posturi spitalizare de zi
    • 1 post compartiment endoscopie digestiva
    • 6 posturi ambulatoriul de specialitate
  • 2 Posturi vacante personal contractual – ASISTENT MEDICAL LABORATOR CLINIC – laborator analize medicale – studii superioare (S), vechime minim 6 luni ca asistent medical – (contract individual de munca – durata nedeterminata)
  • 1 Post vacant personal contractual – ASISTENT MEDICAL LABORATOR – studii superioare (S), vechime minim 6 luni ca asistent medical – (contract individual de munca – durata nedeterminata) – SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA
  • 1 Post vacant personal contractual – ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR – studii superioare (S), vechime minim 5 ani ca asistent medical – (contract individual de munca – durata nedeterminata) – SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA
  • 1 Post vacant personal contractual – ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL IGIENA – studii superioare (S), vechime minim 5 ani ca asistent medical – Comp. prevenire a infectiilor associate asistentei medicale, (contract individual de munca – durata nedeterminata)
  • 1 Post vacant personal contractual – AUTOPSIER – studii medii (diploma de bacalaureat sau diploma de absolvire a liceului), vechime minim 6 luni in sectorul sanitar de prosectura – SERVICIUL ANATOMIE PATOLOGICA, (contract individual de munca – durata nedeterminata)

CITESTE TOATE DETALIILE
DESCARCA CEREREA DE INSCRIERE IN CONCURS

Erata

Concursul se va desfăşura după următorul calendar:

• depunere dosare concurs: 13.11.2018 – 26.11.2018 ora 15:00
  • selecţie dosare: 27.11.22018