Noul „roboțel” al Spitalului Municipal Săcele

🤖 Pentru că am primit foarte multe feedback-uri pozitive în legătură cu noul „roboțel” al Spitalului Municipal Săcele, am decis că acest lucru reprezintă un bun prilej de a vă face oficial cunoștință cu acesta!

Iată roboțelul cu ajutorul căruia ne puteți spune, pe o scară de la 😡 la 😊, cum anume apreciați serviciile medicale puse la dispoziția dumneavoastră de unitatea noastră. El vă așteaptă cumințel la ieșirea din Spitalul Municipal Săcele, aflat pe Strada Oituz 54, în zona de externare a pacienților.

Mesajele primite vor avea un puternic ecou, deoarece acestea vor fi evaluate la sfârșitul fiecărei săptămâni pentru a ne ajută să îmbunătățim întreg actul medical. Nu ezitați să interacționați cu el, deoarece doar împreună putem aduce plus valoare în comunitatea noastră.
❓ Dumneavoastră l-ați văzut deja?